Beurer Türkiye tek temsilcisi NABIZ TIP firmasının bünyesinde açılmıştır
Müşteri Hizmetleri 444 4 174 / Yardım
Sepetim 0
Sepetinizde Ürün Bulumuyor
Hakkımızda

Sağlıklı bir yaşam için...

Mutlu bir yaşamın anahtarı sağlıklı yaşamaktır.

Ve biz Nabız TIP, bu düşünceden yola çıkarak 8 yılı aşkın süredir size sağlıklı yaşamın kapılarını aralamaktayız. Büyük bir emekle alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış olan ürünleri siz değerli müşterilemizin kullanımına sunmaktayız.

1997 yılında kurulan firmamız, dinamik ve deneyimli kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında Sağlık sektöründe geniş çaplı çalışmalara imza atmıştır. Hızla globalleşen dünyaya ayak uydurabilmek için öncelik verdiği AR&GE çalışmaları sayesinde kendini yenileyebilmeyi başarmış olan Nabız TIP Medikal Gereçler  ve Sanayi Ltd Şti. çok kısa bir süre içerisinde sağlık alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir konuma gelmiştir.

Sunduğu çeşitli ürün  yelpazesi ile Türk toplumunun sağlıklı yaşamına katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden Nabız Tıp, bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir anlayış benimsemiştir.

Çalışma arkadaşları ve müşterilerinden aldığı güçle kurulduğu günden itibaren heyecanından hiçbir şey kaybetmeyen Nabız Tıp, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, zamanında ürün teslimi gibi konularda gösterdiği hassasiyetten dolayı sağlık sektöründe hakettiği yerde bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

"En Değerli varlığınız sağlığınız için hep yanınızda olacağız"

Bu bizim için popüler bir slogan değil, yaptıklarımızın ve düşüncemizin temelidir.

 NABIZ TIP LTD ŞTİ

Oda sicil No: 59/2300

Ticaret Sicil No: 133388

Toplam Ziyaretçi : 842.063
Hızlı Kargolama
Güvenli & Kolay Alışveriş
%100 Para İade Garantisi